Where's the glory in repeating, what others have done?
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Faust & Snow | Molo

Goto down 
AutorZpráva
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Faust & Snow | Molo   Wed Jul 05, 2017 3:51 pm

Už jsou to asi dva dny, co je v táboře a za tu dobu se stihl jakžtakž zotavit ze svého příchodu. Drobné jizvy, jako kdyby od žiletky či špendlíku ještě blednou - nejvíce na pravém předloktí a levé tváři, kde ho symfalové zřídili prvořadě. Nezdá se však, že by se o své jizvy jakkoli zajímal, jelikož sedíc u mola vypadá zcela spokojeně. Nesedí ale tak, jak by seděl normální běžně uvažující člověk. Evidentně medituje před starým rádiem, ze kterého hraje Isolated od Chiasmu. Oblečený je do neonově fialového trika s krátkým rukávem a černých tepláků. Boty nemá a podle toho také vypadají jeho nohy. Na rukou bezprsté kožené rukavice s ostny na kloubech. Piercingy posévají tvář jako obvykle, triko samozřejmě odkrývá jeho tetování.
Pravidelně dýchá, nevnímá svět. Dokonce ignorue i tu mouchu, co se usadila na jeho čele a drze šplhá až na špičku nosu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Snow C. Aleksei

avatar

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Faust & Snow | Molo   Wed Jul 05, 2017 4:08 pm

Ladně pohupovala boky jak šla, chvilku tady byla a již některé musela děsit. Oči měla zvýrazněné černě a na sobě měla svoje asi nejvíce oblíbené šaty. Zhruba do půlky stehen a pod tím měla pro jistotu ještě krátké černé kraťásky, kdyby bylo potřeba vyrazit do boje, ale ona by klidně bojovala i bez nich, ale nepotřebovala, aby každý očumoval její kalhotky. Jindy si počítala zářezy kluků, ale teď na novém místě se potřebovala soustředit hlavně na to, co to byl její hlavní úkol. Pohrávala si s ruce s její dýkou, která měla čepel jak zespodu tak i z vrchu. Byla naučená jí vrhat, ale nikdy tak nepoužila mimo základnu, raději se soustředila na sílu vlastní. Na vysokém podpatku se jí pohybovalo docela dobře, na to že byla tak.. no prostě nebyla pořádná jako ostatní dívky, vypadala jemně jako okvětní kvítek, ale tak moc zvadlý kvítek, že kdo se jej dotkl tak se otrávil bůh ví čím. Mnozí si mohli říkat, že ona je tak zlatá holčička zajímající se jen o gotiku, ale tak to nebylo. Ona byla ještě více zkažená než se člověku může přihodit. Došla k molu a ušklíbla se, někdo tam seděl, opravdu to byl takový chudáček že neměl ani boty? "Hej, posuň se ty chudáku, princezna si chce sednout." Ušklíbla se, když došla k němu. Boty cvakali po dřevě jako kdyby do nich tloukly hřebíky, tohle byla ona, tohle byla Snow.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Faust & Snow | Molo   Wed Jul 05, 2017 4:21 pm

Vnímá okolní energii tak, jako to rád dělával po večerech na New Yorských hřbitovech. Tady však žádný hřbitov nemají a molo mu přišlo jako to nejpochmurnější místo, které mohl najít. V posledních několika dnech se toho událo až moc na to, aby nevypustil všechnu svoji energii ven a neobral přírodu o novou. Někteří tomu říkají šílenství, jiní placebo, ale ať už je meditace čímkoli, je pravda, že pokud se jí odevzdáte dostatečně na to, aby jste věřili v její sílu, dozajista pomůže s uvolněním.
Moucha začíná být opravdu nepříjemná, jak ji cítí cestovat přes nos až k vrchnímu rtu. Tady už je její tolerance zcela nulová, takže ji lehkým fouknutím vyplaší. Skvěle, má po meditaci. To všechno kvůli blbý mouše. Nesnáší, když se ho matka příroda snaží sabotovat - proto má raději hřbitovy. Jediná živá věc jsou tam červy, které ho neobtěžují, jelikož mají dost práce s požíráním mrtvol v zemi. Otráveně zamručí, no pokusí se znovu ponořit do meditace, když tu se ozve další rušivý element. Protočí očima.
"Princezna si bude muset svojí zdegenerovanou píču přisednout někde jinde." Odvětí laxně a zase zavře oči v pokusu o vnitřní klid. Nijak se nevzrušuje, proč taky? Je z New Yorku - s idioty vyrůstal, takže ani princezna s jejím tónem nemá šanci ho vyvést z míry. Proč tedy to sprosté slovo? ...Zaslouží si někdo takový slušné jednání? Tak přesně proto.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Snow C. Aleksei

avatar

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Faust & Snow | Molo   Wed Jul 05, 2017 11:59 pm

Celá tahle situace se jí zdála hrozně vtipná, připomínalo jí to tolik věcí, že si nemohla vzpomenout ani na název té mise, kterou jí to připomínalo nejvíce. Nejvíce jí děsilo, že z chlapce nic nemohla poznat, byl jako uzavřená kniha pro ní. Copak jí toho ta organizace nenaučila hodně? Dokázala poznat povahu z pár vět a gest, jenže u něj nic. Donutilo jí to zanadávat v rodném jazyce, francouzština se z jejích rtů linula jako rajská hudba, někteří měli rádi někoho kdo mluvil tak čistým jazykem. Ale byli tu tací, kteří neměli její přízvuk rádi jako ona ten ruský. Nadávka byla opravdu těžkého kalibru, taková by dámě neměla vůbec ani přijít do cesty, jenže ona byla jiná. Propálila ho chladným pohledem a na tváři nenechávala nic znát. "Víš vůbec ty, jak se chovat k dámě?" Její hlas zněl ještě více chladně, děsivě a tak moc přizpůsobivě okolní situaci, mohl jej slyšet jen on. Dýka z jejích prstů vyklouzla tak ladně a zabodla se kousek od něj, fajn tohle bylo úplně špatně, házení asi nebylo její pravé ořechové. Neslyšně si povzdechla a vydala se raději pro svojí dýku. "Máš tu snad čajový dýchánek nebo co?" Povytáhla obočí, když si ho více prohlédla. Mladík vypadal hrozně divně, tak moc soustředěně. Její tón hlasu se neměnil, vůbec čili nemohl poznat nějakou emoci, i kdyby tam nějaká byla tedy. Jestli tu bude muset být s tímhle zadumaným idiotem ještě chvilku tak jí asi rupnou nervy, to musela uznat i ona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Faust & Snow | Molo   Sun Jul 09, 2017 10:04 am

Ztěžka vydechne. Dobře, dnes by asi bylo moudré s meditací nadobro skončit, ale stále setrvává v meditační pozici. Naruší ji jen tehdy, aby Chiasm v rádiu stisknutím tlačítka umlčel stopkou, poté pravačku opět vrátí na koleno dlaní vzhůru, spojíc ukazováček a palec. Otráveně přimhouří oči. Ta holka s ním nijak nezamává, odmala chodil do gotických klubů a pohyboval se i mezi největším feťáckým póvlem New Yorku. Nevidí sice její oblečení, jelikož je zády, ale její přístup je zcela neoriginální a předvídatelný, měl tu čest s několika lidmi, kteří ze sebe dělali kus ledu. Nesmysl, každý má nějaké emoce, takže led nehodlá brát jako postrašující okolnost. Ostatně, led se dá zničit mnohem snadněji, než oheň. "Ne, ale až mi nějakou dámu ukážeš, možná se to rád naučim, magore." Potřese laxně hlavou. Větší pohyb si od něj vyžádá až dýka, která se zabodne kus od něj. Otevře oči a namáhá se až tolik, aby natočil hlavu ke zbrani. "Co to jako mělo bejt?" Otáže se pobaveně. Vážně nevidí smysl toho, proč tu dýku zabodla vedle něj. Ať už se trefit chtěla nebo ne, obojí záměr mu příjde zcela směšný.
"Je to meditace. Mohla bys ji zkusit taky, prospívá to duši i tělu." Poradí tak, jako by radil starému příteli. "Sedni si, tě to naučim, hned budeš míň upjatá. Je to úplně magický, seš pak jako novej člověk."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Faust & Snow | Molo   

Návrat nahoru Goto down
 
Faust & Snow | Molo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mercury Camp of half blood :: Vedlejší dějová linka (Soukromé hry)-
Přejdi na: