Where's the glory in repeating, what others have done?
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hlavní Budova

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Tue Jul 04, 2017 9:22 pm

Erik pomoc sám nabídl, takže jakékoli možné protesty absolutně ignoruje, dál se spokojeně opírá o Erika aniž by nutně musel. Symfalové mu sice dali zabrat, ale nikdy nevíte, kdy ho štěstí/nohy mohou zradit. Otráveně rozvlní rty nad neurčitým vysvětlením blonďáka. "Měl by to být?" Zopakuje, téměř zděšeně. Vážně by se nerad trmácel z New Yorku celých osmnáct hodin jen proto, aby skončil někde, kde vůbec neměl být. Ten zvláštní pocit bezpečí a hlas, který ho sem navedl však musí mít nějaký smysl, takže předpokládá, že vesmír chtěl, aby tu byl. Doslova.
"Hm." Zhodnotí Lucovo vypravování jakýmsi nemastným neslaným zamručením. "Jestli je Merkur tvůj táta, to pak znamená, že..." Zasměje se. Smích má poněkud zvláštní, dal by se přirovnat k cirkusovému klaunu mimo pracovní dobu - sic je uvolněný a klidný, stále se dá pochybovat o tom, zda je mentálně stabilní. Každopádně, větu už nedokončí. Místo toho načne zcela novou. "Takže jsem tady správně, skvělý. Už chybí jenom trošku trávy na uklidnění..." Ovšem zdá se, že tato věta jen nějakým omylem unikla z jeho mysli, kde by jí bylo mnohem lépe. "Nebuď tak zatrpklej, nadpřirozeno je všude kolem sebe, musíš jenom trošku vnímat svět jinak. To, že něco nevidíš ještě neznamená, že to neexistuje. Zkoušels někdy meditovat? Vesmír k tobě mluví, strejdo, jenom ho musíš poslouchat!" Vysvětlí Lucovi jako kdyby byl třídní učitel vysvětlující nechápavému žákovi základní látku. O vyšinuté teatrálnosti vůdce satanistického kultu, kterým větu přednáší raději mluvit nebudeme.
Dvojice chlapců ho doprovodí až k ošetřovně, která není daleko od srubů a hlavní budovy. Na všechny pobíhající vrstevníky kolem sebe zírá s neskrývaným úžasem. Někteří bojují, jiní si hledí svého, ale přesto z tohohle místa cítí zvláštní energii. Zamlouvá se mu, dokáže si představit svůj život na místě, jako je tohle. "Je to ještě daleko?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Tue Jul 04, 2017 9:48 pm

Možná že by si měl dávat pozor komu pomoc příště nabízí. Protože z toho muže měl velice podivný pocit, takový pocit že neví jestli je tenhle muž v pořádku, jako fyzicky nebyl byl zraněný. Ale byl tento podivín v pořádku i psychicky? No to  může zjisti někdo jiný..
No, minimálně si bude muset promluvit s Pandorou, ta její povaha   nemají ji totiž samotářskou. Tak  ta povaha na něj leze, a to se mu nelíbí!
Při mužově smíchu v Erikově hlavě se objevila další imaginární žárovka s tím že by si měl dát asi pozor. No, na to je už nyní pozdě.
"Pochybuju že tady trávu seženeš" řekl dost pochybovačným tonem, ačkoliv dost přemýšlel zda mu to má říct, nebo nechat ho at si na to přijde sám. Koneckonců Erik zde není dlouho takže kdo ví? Možná tu tento..muž najde někoho kdo mu dá trávu.  Nakonec tedy jak Erik tak i druhý kluk vyprovodili tohle individium na ošetřovnu "Stojíme před ošetřovnou" Pak  jakoby z ničeho nic byl Erik náhle nervózní. "Tak..jestli mě tu nebudete potřebovat půjdu.." , byli tu už přeci jenom nějací lidé kteří věděli čí je Erik syn, a Erik o takovouhle pozornost nestojí. Akorát ten člověk se o něj stále opíral...hmmm
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Matteo Luca Danzi

avatar

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Tue Jul 04, 2017 10:32 pm

Takže ho přeci jen nakonec slyšeli. Teda podle všeho aspoň ten zvláštní týpek. Švihl po něm pohledem, vcelku ho zajímalo, co se skrývá za tím tajemným, možná trochu ujetým smíchem. Každopádně mu z něj naskákala husí kůže. Přehodil si zavazadlo na druhé rameno, přičemž tiše zaskuhral. Chvílemi vážně přicházel na myšlenky, jestli třeba nenese cihly nebo něco takového. Už vycházeli z lesa, když muž opět začal cosi mumlat. Luca pozdvihl obočí, ale jinak se mu mužův proslov zalíbil, nehledě na to, že mluvil, jako by byl spálený.
"Meditovat? Huh, to ne. Ale takoví ti týpci, co se zavřeli do chrámu a měsíc nejedli... Ta... Počkej, jop-sebemumifikace! Taky k nim vesmír mluvil a jak dopadli..." Matt se zašklebil, následně rty roztáhl do širokého úsměvu a dvakrát rychle zamrkal. "No ale jinak říkáš zajímavé věci." Uzavřel to nakonec a dál se věnoval cestě před sebou. Překvapilo ho, kolik dalších lidí tu za ten čas, co byl v lese, přibylo. To je na světě tolik polobohů? Hmm. Konečně došli k ošetřovně-tedy Luca se tam spíš dobelhal, protože normální chůze mu byla odepřena-no jo, ale co teď? První, co udělal bylo, že pustil danou tašku na zem. Konečně si mohl zhluboka oddechnout. Roztáhl ruce a zahýbal rameny, aby je alespoň částečně zprovoznil.
"Eh, tak asi by bylo dobré ho nějak dokopat dovnitř... Když už..." Usmál se Luca.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Tue Jul 04, 2017 11:29 pm

Byl rád, když ji viděl kooperovat, ač z ní jenom vypadávaly jen menší fráze, které ho občas štvaly. Chápal to, byla nervózní, stydlivá a k tomu ji musel přivítat on. Věděl, že by to byl lepší nápad, kdyby ji přivítala Tiara, ale on se jednoduše nabídl. Chyběly mu časy v Jupiteru, ty doby, kdy ho přivítal celý tábor, jeho budoucí kamarádi, chtěl vidět ten stejný výraz a vzrušení v těchto tábornicích, avšak o tom pomalu pochyboval. V Jupiteru začínal jako patnáctiletý, na Tábor dosti starý. Zde přicházeli již dorostenci, kteří neměli stejnou tendenci jako děti. Byl i lehce zklamán, avšak mohl obdivovat jiné věci, třeba to, jak stydlivě působila. Celou dobu se jí pohled upínal k zemi, občas zašel ke knížce a v nějakých chvílích dokonce na Thea, to však na chvíli. Byl to i úsměv, co před chvíli viděl? Snažila se vypadat uvolněně, avšak nemusel se ptát, aby věděl, že uvnitř má naprostý chaos. Obdivoval ji, že dokázala vypadat tak vyrovnaně.
A jestli bys měla nějaké otázky, neboj se zeptat,“ nabídl se s lehkým úsměvem na tváři. Doufal samozřejmě, že to není ten typ holky, která by se ho dokázala ptát na osobní věci. Chtěl ji přeci ulehčit, pomoct ji se uklidnit, to teď potřebovala ze všeho nejvíce. A otázek měla určitě nad hlavu.
Ihned, co ji ruku nabídl, toho lehce litoval. Chtěl ji ukázat to, že mu může důvěřovat, avšak také ji měl nechat prostor k tomu, aby se sama pomalu přizpůsobila. Po chvílích se i začínal bát, že jeho ruku odmítne, to mu začal pomalu odpadávat úsměv. Ona se ale nakonec přeci chytila a zvedla se. Na tváři se jí objevil úsměv hodný býti na nebi, ten přinutil Thea ke stejnému. Pomalu začal kráčet ke dveřím budovy, které nato otevřel a přidržel pro Pandoru, byl to přeci gentleman. Ihned se pořádně nadechl, celý den byl zavřený v této budově.
Není to daleko, vlastně jsou přímo tam,“ ukázal na skupinku srubů seskupených do tvaru U a pomalu tam vyšel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Pandora Ariadne Wyaray

avatar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 29. 06. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Wed Jul 05, 2017 12:05 pm

Ruce stáhla podél těla a chvíli na to založila na prsou. Trochu nevěděla co s nimi, jinak měla potřebu pořád něco dělat s vlasy, což by bylo zřejmě divné, proto je měla raději takhle, kde si mohla nepozorovaně žmoulat tričko. Zatím měla tolik otázek, že kdyby měla všechny položit, asi by tu byli hodně dlouho. Tedy alespoň měla hlavu plnou otázek, ale jakmile by na to přišlo, všechny by se vypařily a ona by nevěděla, co říct. Tak se to asi stávalo, ne? Bylo to snad obvyklé. Proto to zatím nechala téměř bez povšimnutí. Brala za správné, aby nějak zareagovala, dala zpětnou vazbu, aby věděl, že ho poslouchá a ví, co řekl.
"Beru to na vědomí." Přikývla s úsměvem, dokonce se i cítila trochu více uvolněně. Určitě více než před těmi pár hodinami, kdy přišli. Tehdy to bylo hrozné, měla pocit, že nepopadne dech a ztěžka se jí dýchalo, ale teď už to bylo relativně v pořádku, jen trochu byla vystrašená z toho, co neznala. Zhruba takhle by se chovala, kdyby si ji někdo adoptoval. Takže jde jenom o to si zvyknout, ono se to nakonec stejně všechno zase vyvrbí úplně jinak.
Přikývla, když ukázal na sérii srubů, poskládaných do písmene U a jednoho bokem. Dobře, co si nalhávat, předpokládala, že to bude právě ten její, bokem, ale co se dá dělat, snad brzy zjistí, který ji to vlastně zplodil.
"Je to ten bokem, že?" Zhluboka se nadechla a podívala se na Thea.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mercury Camp of half blood :: Hlavní dějová linka-
Přejdi na: