Where's the glory in repeating, what others have done?
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ošetřovna

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 04. 06. 17

PříspěvekPředmět: Ošetřovna    Sun Jun 04, 2017 6:17 pm


Sem vás pravděpodobně přesunou, pokud se nějak zraníte, onemocníte, nebo vám zkrátka jenom nebude dobře.
[/center]
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://mercury-camp-rpg.forumotion.eu
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Tue Jul 04, 2017 11:20 pm

"Dozvěděl ses o existenci bohů, ve který jsi dost možná v životě nevěřil a příjde ti nemožný sehnat trávu?" Přizvedne obočí. Třičtvrtěbozi se od lidí evidentně neliší. Odmítají mít otevřenou mysl i napříč tomu, že jim svět odstraní zábrany. Fakt smutný. Erik je nejspíše jeden z těch typů, které musí život vyloženě proplesknout aby si všimli, že ho mají žít. A nebo by ho mohl proplesknout i on, ale k tomu není důvod, zatím. Není si jistý, jestli si takový důvod někdy najde už z důvodu, že zná svoje možnosti a i když se nedostal do mnoha pěstních soubojů, nevyhrál ani jeden z nich. K ošetřovně dorazil více méně i bez Erika, ale bylo fajn mít jistotu navíc. "Díky." Odmění Erika vděčným roztažením koutků. Že je to chabá odměna? Co se dá dělat, nikdo nemůže mít všechno.
"Sebemumifikace jim nevyšla jenom proto, že zabíjet se kvůli osvícení je neskutečná píčovina." Vrátí se rychle k nakousnutému tématu, které svojí hořkou poznámkou snad i uzavře. "Nech ten bágl tady... je možnost, že ho nikdo neunese dost rychle na to, aby s ním utekl. A kdyby jo, tak ho budu astrálně strašit dokud mi nevrátí všechno i s úrokama." A spolu s tím nakročí do prostoru nezazděné ošetřovny. Co ale může být zvláštní je to, že soudě dle tónu svá slova myslel zcela vážně. Jako kdyby astrálně cestoval tak všedně, jako lidé řídí auta. Do prostoru ošetřovny jde jen tak daleko, než narazí na první lůžko. Tam sebou hodí do... lehu? Nuže, nohy má stále na zemi, zatímco vršek těla si hoví na lůžku jako kus mokrého, upoceného hadru. Ruce poseté kovovými ozdobami nechává volně viset přes okraje. "Vodu..." Vydechne stylem napůl zdechlé ryby.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 05, 2017 12:21 am

"Jsem tu pár dní, a vzhledem k tomu že tyhle drogy, či povzbuzováky říkej si tomu jak chceš. Neberu, tak opravdu nevím kde by jsi zde mohl zrovna tohle sehnat" odpověděl mu jasně. Ne v tomhle se opravdu neorientoval a ani nechce
Nakonec byl teda propuštěn z formy opěrátka, no byl neskutečně rád že ano.
"No, ech, tak já mizím.." když se mihnul u kluku pošeptal k němu "Jestli tu zůstáváš tak hodně štěstí" pak odešel
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Matteo Luca Danzi

avatar

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 05, 2017 11:23 am

Opět se Luca musel pozastavit nad jeho názorem. Vždyť přeci nešlo jenom o to, že se zabíjeli tak otřesným způsobem, aby byli potom prohlášeni za Buddhu. Už jenom ten nápad, návod jak se připravit na sebemumifikaci, byl neuvěřitelný. Navíc kdo má tolik odvahy, aby podstoupil něco takového? Buďto ti týpci necítili bolest, nebo byli v jednom kuse zfetovaní.
Tak ho napadlo, jestli by si dotyčný třeba i nedal nějaký ten jedovatý čaj, když po těhle "bylinných" věcech tak touží. Spokojeně se podíval na tašku válející se na zemi, přesně tam, kde s ní před chvílí hodil. Ano, byl velmi dobrý nápad nechat ten krám tady. "Ale prosím tě, kdo by něco takového kradl?" Zeptá se, přičemž rukou pokyne k tašce, aby bylo jasné, o čem mluví. Většinou je ve zvyku krást věci, co mají cenu. Tenhle bágl má všechno možné jen ne věci, které mají cenu. No i když... Možné je všechno a on nemá laserový zrak, aby viděl, co se skrývá za obalem. Každopádně už to nehodlal řešit. Tašku nechal tam, kde byla a společně s nimi se vydal na ošetřovnu. Už jenom to, jak sebou muž práskl o lůžko, donutilo Lucu k pobavenému úsměvu. Vážně, připomínal kapra bez šupin, který co nevidět chcípne. Pak, když druhý chlapec odešel, se s ním Luca krátce rozloučil a už se chtěl sám vydat pryč, kdyby to individuum nežádalo vodu. Zastavil se.
"Překvapuje mě, že nechceš nějaký alkohol." Poznamenal, když mu podával hrnek, který našel na jednom ze stolů. Podle všeho v něm voda stála už pěkných pár dnů. No co, pro někoho takového to snad nevadí. Zazubil se a rozhlédl se po ošetřovně. Tady se poprvé probudil, když ho Merkur dovedl do tábora. Oklepal se při té vzpomínce a pak už svou veškerou pozornost věnoval tomu muži.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 05, 2017 1:14 pm

Erika už odmítá komentovat. Poděkoval mu, to blondýnovi bude muset stačit, dál na jeho existenci zcela rezignuje. Nemá totiž ani sebemenší důvod, jelikož přesně ten mu dá Matteo a jeho velice nevlídná otázka. Pootočí hlavu jeho směrem, oči stažené do úzkých linek, kterými by jistě vyslal na kost spalující plameny, kdyby mohl. "Nedokážeš si ani představit, co tam mám za cennosti." Upozorní nezvykle laxně vzhledem k pohledu, kterým ho ještě před chvilkou pražil. Znovu odloží hlavu na temeno a zírá tak do dřevěného stropu, který je evidentně neskutečně zajímavý. Ruce poseté stříbrnými prsteny překříží na hrudi tak, jak to bývá zvykem u mrtvých. Oči definitivně zavře, začne pravidelně oddechovat. Jediný důkaz toho, že nespí je, že se posune výš, aby se na postel vešly i nohy.
"Chlast jenom otupuje smysly, ten by mi vůbec nepomoch." Vysvětlí jako pravý znalec medicíny. ještě se zavřenýma očima jaksi instinktivně uchopí hrnek, pracně se přizvedne a na ex vypije celý hrnek, který opět prázdný vrátí Matteovi. Pak se vrátí do svého tréninku pózy do rakve. "Takže tebe udělal Merkur, hm?" Zhodnotí, nyní spíše pro vlastní uši, než jeho. "To znamená, že jestli se mi něco ztratilo, jsi hlavní podezřelej." Dodá. Má to určitou logiku, děti Merkura v tomto budou jistě profesionálové, jestliže i u bohů platí dědičnost.
"Máte tady hřbitov?" Zeptá se, zničeho nic. Dost zvláštní otázka, ale pro něj poměrně zásadní. Na hřbitovech vždy čerpal energii a kreativitu - vždy na podobných místech dokázal najít krásu, kterou nikdo nedokázal vnímat. "Předpokládám, že jsi mohl vykrást už několik hrobů, takže bys to moch vědět..."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 05, 2017 2:54 pm

Ihned, co se s Pandorou rozloučil, se rozhodl udělat další z jeho povinností. Varius celý den obíhal sruby a upravoval je, Tiara se postaral o hlavní budovy a Jonathan se- jako vždy- někde válel po lesích. Na něho musela zbýt jedna z nejnudnějších prací, tedy obíhání lékárniček. Byl překvapen, že většina z nich byly již naplněné třemi čtverečky ambrozie a menší ampulkou nektaru, k tomu se tam občas objevili nějaké obvazy, jestliže zbyly, nebylo však překvapující, že hlavní budova měla lékárničky dvě, k tomu zcela prázdné, ač se je snažili doplňovat každý měsíc.
A tak právě teď, svým klidným krokem, mířil k ošetřovně, s menší krabičkou na potřebné zásoby. Stačilo již z dálky vidět dvě postavy a zrychlil ke kroku, ba i skoro utíkal.
Hej!“ zakřičel z dálky a snažil se poznat jejich problém. Doufal tedy, že se jen tak neplíží v ošetřovně bez dozoru, nedoufal však ani v to, že byl jeden z nich zraněn. A pak měl jasný pohled na jednoho z nich. Zdálo se mu to? Nikoliv. Tolik řezných ran na nikom nikdy neviděl, určitě musel spadnout do studny pln žiletek. Už nechodil, doslova běžel. Když už se k ošetřovně dostal, druhého chlapce doslova ignoroval, musel se zaměřit na zraněného.
Jak se to stalo?“ vyžádal nedočkavě, zatímco z kapsy vytáhl klíč, s jehož pomocí odemkl menší skřínku plnou ambrosie, odkud si vytáhl menší balíček. Celé jeho tělo zrychleně koordinovalo, jedna ruka se snažila otevřít balíček, zatímco druhá brala nůž z blízkého stolu. Stačilo mu vyřezat pouhé dva plátky, ty podal na lůžko vedle chlapce.
Sněz to," nařídil mu a dal se do přípravy nektaru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Matteo Luca Danzi

avatar

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 05, 2017 4:20 pm

Luca je rád, že je většina lehátek volných, alespoň si má kam sednout. Přestože by tu bylo daleko víc zajímavějších činností k dělání, dívat se na toho neznámého mu přišlo nyní víc jak zábavné. Sledoval jeho pozici mumie, s těmi všemi prsteny vážně mohl působit jako nějaký staroegyptský faraon. Když pak zmínil alkohol, Luca mu musel dát za pravdu, protože sám s tímhle neměl dobrou zkušenost. Avšak při jeho další poznámce už nebyl tak nadšený.
"Děláš si srandu? V životě jsem nic neukradl." Ohradil se a překřížil ruce v hraném uražení. Hned by se zeptal, čí syn je on, že má takové kecy, ale nakonec si to rozmyslel. Stoupl si a svoji pozornost přenesl na malý stolek, kde se nacházelo spousty zajímavých věciček, ihned si je začal brát do ruky a studovat je. Nože různých velikostí, pinzety a ...Wtf skalpel? Pak muž položil otázku a Luca se zarazil v půlce pohybu. Cože? Všechny věci položil na svá místa a vydal se opět na lehátko, kde před tím seděl. "Eh... Nevím, jestli tu mají hřbitov. Sám jsem se ještě nestihl podívat po všech místech, co tu jsou. Víš, jsem tady teprve první den." Vysvětlil, přičemž nakrčil obočí a nos. Protáhl se, jeho další slova ignoroval.
"Mimochodem, jakže se to jmenuješ?" Zeptal se a upřel na něj své hnědé oči. Mezitím však do stanu vběhl jakýsi další podivín takovou rychlostí, až Luca úlekem nadskočil. Neměl potřebu se zvedat, vždyť si ho dotyčný stejně nevšímal, takže jen tak tiše seděl a pozoroval výjev před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cade Nakamura

avatar

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 12:21 am

Rozešli se k ošetřovně. Cade byl sice v šoku, ale Erik měl pravdu. Není potřeba se stresovat. K ničemu by to nebylo. Začal zhluboka dýchat, aby se uklidnil. "A jo promiň. Jsem Cade." Představil se mu.
Tak jo, musí to všechno v klidu zpracovat. Ale popravdě mu to nejde. V hlavě se mu honí tolik otázek. Co to bylo za příšeru co o napadlo? Proč ho napadla? Věděla o tom jeho rodina že je syn boha? ...
Prostě moc otázek. Ale Erika se na nic neptal. V téhle chvíli z něj měl trochu respekt. Jen trochu. Všechno se to seběhlo moc rychle, takže se není čemu divit.
Ale jednu otázku by mu mohl Erik zodpovědět. Koukl se na něj. Nevěřil tomu, že se na to ptá. "Ty jsi syn jakého boha?" Po vyřknutí otázky se sám začal cítit jako blázen. "Ne, víš co, nemusíš mi to říkat, stejně bych nevěděl, kdo to je." Řekl rychle hned po tom. "Ale prosím řekni mi, že ty dveře, kterýma sem přišel nezmizí? Rád bych se vrátil domů." Dodá. Jo už byl možná trochu klidnější. Nedostal záchvat úzkosti. Naštěstí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 12:43 am

"Takže Cade" přikývl a mírně se opět usmál, ruku z jeho ramene už dal pryč a jen šli vedle sebe.
"Chce to hlavně klid, když budeš vyvádět ničemu to nepomůže" usmál se na něj a pomalu ho dovedl k ošetřovně.
Erik to bral docela s ledovým klidem, ale takový on byl, málo co ho dokázalo nějak pořádně rozrušit. Chladný samotář Erik Syn Plutóna. Tohle byl nyní Erik, přijal jakousi novou část svého života, a prstě se s tím musel smířit. Bylo to prospěšné jak ostatním tak i jemu.
Musel se trochu usmát. "nevadí Cade..i já je neznal..ale pro tvojí informaci jsem syn Plutóna" zodpověděl mu teda jeho otázku.
Trošku znervózněl, "Neboj se ty dveře nezmizí, ale pak tě ještě zavedu za vedoucím ..nějakým..měli by vědět že tě poslal Merkur..prakticky" Tady bylo prakticky něco na co Erik nemá srdce. Nemůže nikomu říct že se za rodinou nevrátí, nemůže. Vešel s Cadem aby se mohl porozhlédnout kdo by se o Cadeovo zranění mohl postarat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 1:07 am

(Hra s Erikem a Cadem)

Už musel přestat. Věděl, že je to u polobohů přirozené, ale vážně ho to už začínalo štvát! Sedí tu necelou hodinu, za tu dobu stihl spočítat všechny kousky ambrozie, balíčky s obvazy a dokonce i krabičky s náplastmi, když už se tedy dal do- prozatím- klidného sedu, zase ho to štvalo. Prvně tkaničky u bot, poté si začal ťukat o dřevo stolu. Nemohl to už prakticky vydržet, musel se jít alespoň projít nebo alespoň udělat něco. Sám nevěděl, proč se vůbec nabídl jako ošetřovatel, mohla tady sedět Trivia, nebo Varius, ti oba se s tímhle dokázali vypořádat mnohem lépe než Theo. Ne, on byl prostě- jako vždy- milý a musel se nabídnout, kvůli tomu tu teď prakticky trpěl. Musel něco dělat, musel. Pomalu mu začaly těkat oči po malé místnosti, prsty bubnující na dřevo stolu zrychlily, nohy klapající o zem začaly vyťukávat známou melodii. Nevydržel to. Z židle doslova vyskočil, rozhodl se být kolem ošetřovny, alespoň by se dokázal projít, nebo něco- cokoliv.
Stačilo se jen porozhlédnout a ihned ho zaujal. Pár metrů před ním, s nějakým dalším chlapcem, stál Erik. „Eriku!“ zavolal na něj, jakmile si uvědomil, že onoho dalšího chlapce nikdy neviděl. Theo všechny táborníky alespoň viděl, vždyť jich tu nikdy hodně nebylo. „Děje se něco?“ zeptal se nechápavě kluků, ačkoliv při otázce hleděl na chlapce. Ano, určitě byl nový, Asiatce tu nikdy neměli. Musel k nim dojít. Jeho otázku si ihned sám zodpověděl, když si pořádně prohlédl chlapce. Celý jeho pravý rukáv mikiny byl natržený a nasáklý rukou. Nemohl čekat, rukou oběma naznačil, aby šli dovnitř, zatímco tam sám znovu vběhl. Díky bohu, že skříňku s ambrozií nechal otevřenou. Vytáhl celý plát, z opasku si také vytáhl armádní nůž a narychlo vyřízl dva plátky. Ty položil stranou, zatímco si z další poličky vzal obvazy a nůžky. Ambrozii podal chlapci, „sněz to a sedni si,“ přikázal mu, načež ukázal na lůžko. Pak se zase obrátil na Erika, „co se stalo?“ vyžádal, zatímco si posunul židli k zraněnému a začal obmotávat obvaz.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 9:49 am

Jakékoli povyky, které Theo mohl mít před nástupem na ošetřovnu absolutně vůbec nebral v potaz. Je zraněný, takže jakékoli Hej! mu může být vyloženě kdesi mimo. Dál si spokojeně polehává na lůžku. Totiž... ne tak spokojeně, ale mnohem pohodověji, než když se musel vláčet z lesa až sem. Zaslouží si trochu pádného odpočinku. Teprve ve chvíli, kdy podobně starý příchozí začne projevovat zájem o zdravotní stav, usoudí, že nejspíše vážně nezdechne kvůli nedostatku personálu. "Mám pocit, že to bylo hejno Symfalů." Vysvětlí jednoduše tak všedně, jako kdyby mluvil o chlebu s máslem, který nešťastně spadl namazanou stranou dolu. Dva plátky ambrosie příjme. "A co to jako má bejt?" Otáže se, nicméně tak jako tak do sebe plátky vloží, rozkouše a polkne. To vše aniž by se obtěžoval i jen sednout.
"Jasně, nikdo z nás nikdy nic neukradl." Pobaveně protočí oči. I on se takového zločinu dopustil, třebaže šlo jen o obyčejné žvýkačky. "Máte tady hřbitov?" Přesměruje otázku nyní na staršího, znatelně zkušenějšího mladíka, dokud se Luca neozve s další otázkou.
"Říkají mi spousta jmény." Vysloví se jako tajemný mudrc z toho nejvíce béčkového vintage hororu. "Který bys rád slyšel?" Není idiot, dobře ví, že by rád slyšel křestní, ale... nudí se. Lidé mu říkají Šílenec, Magor, Fanatik, Buzer... no, je toho vážně spoustu, takže má právo hrát zmateného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cade Nakamura

avatar

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 12:42 pm

Cade slyšel v Erikově hlase trochu nervozity, když mu odpovídal na otázku ohledně dveří. Je něco snad špatně? Mám být z toho taky nervózní? Přemýšlel, ale raději to vypustil z hlavy. Řekl mu, že nezmizí, což je to co chtěl slyšet. Není potřeba se nějak dál nervovat.
Adrenalin z něj už vyprchal, takže se rána na ruce už začala dost ozývat. Už to nebylo jenom nějaké štípání, ale dost to bolelo.
O pár metrů dál, nejspíš u ošetřovny, jak Cade hádal, na Erika zavolal nějaký kluk. Rozhodně starší a určitě taky syn nějakého boha, když je na tomhle místě. A nejspíš určitě známí Erika. Když se k nim přiblížil, Cade měl možnost si ho prohlédnout. Nešlo si nevšimnout toho, že se onen neznámí na něj dívá. Je na něm něco špatně? Ne, je jen v tomhle prostředí nový, takže je jasné, že se na něj budou ostatní táborníci - jsou v táboře, že? takže táborníci - budou dívat. Ale, když zpozoroval, že pohled kluka míří na jeho zraněnou ruku, možná se mu trochu ulevilo. Nemá rád, když si ho někdo bedlivě prohlíží a zkoumá ho. Než však stačil říct hrdinsky, že je to dobrý a že to nebolí, ten kluk už vběhl do ošetřovny.
Vešel tam pár vteřin po něm. Chvíli si to tam prohlížel, když mu v tom ten kluk dal do ruky něco a řekl mu ať to sní a sedne si na lůžko. No... sedl si na lůžko, ale nebyl si jistý tím, jestli to má sníst. Neznal to a nevěděl co to je. Chvíli si to prohlížel. Nikdy nic, co by se dalo jíst, takového neviděl. Koukl na něj. "Co to je?" Zeptal se ho. Dřív než to strčí do pusy, chce vědět co to je.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 4:14 pm

Musí rychle najít nějakého vedoucí, protože Erik rozhodně nezkazí tomuhle klučinovy pocity že už se domů nevrátí.
S jistou úlevou byl rád že tu byl Theo, s ním to musí vyřešit, a to nějak . "Theo!" koukl na vedoucího, bylo to zvláštní s ostatníma vedoucíma se Erik prakticky nebavil, ale Theo si nějak našel cestu k tomu , aby uviděl jaký Erik skutečně je.
V hlavě formuloval docela rychlím tempem jak to bude muset říct Theovi že se Cabe chce vrátit domů, Erik nikdy nemohl znát ty pocity které má Cabe že se chce vrátit k rodině, to Erik nikdy nemohl.
"Cabe, jestli chceš aby se ti to zahojilo tak to sněž není to jedovaté" usmál se Erik, pak se otočil na Thea. "A potřeboval by jsem s tebou mluvit..a skoro hned co mu to zavážeš.." nenápadně ukázal na Cabea aby Theovi dal najevo že si musí promluvit právě o něm.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 6:15 pm

(Hra s Erikem a Cadem)

Pomůže to k zahojení,“ dodal k Erikovi. Mikinu chlapci stáhl, byla to ošklivá rána. Bez váhání si z blízkého stolu vzal menší kus vlhké vaty, s jejíž pomocí mu trochu ránu vyčistil. Snažil se být jemný, ale bolesti zabránit nedokázal. Poté ránu začal obmotávat obvazy, které pak následně ustřihl. Možná to s těmi obvazy trochu přehnal, ale o to se právě bát nesměl. „Za pár hodin si to sundej,“ nařídil mu, načež mu daroval jeden ze svých uklidňujících úsměvů. Hodně se právě nehodil, ale nějak toho chlapce ujistit musel. Samozřejmě se musel i podívat na Erika, na jeho žádost jen přikývnul a ze židle se zvedl. Cade- jak zjistil od Erika- už nic nepotřeboval, ambrozie se o něho postará sama. „Zůstaň tady,“ přikázal těsně, než z ošetřovny odešel pár metrů dál na hliněnou cestu.
Takže, začni vysvětlovat,“ vyžádal od Erika. Věděl, že tam mohli v klidu zůstat, avšak z jeho tónu už poznal, že by to mělo být mezi čtyřma očima. Bylo mu něco povědomého na tom, že se tu najednou objeví nový táborník, k tomu zraněný, nedokázal si však vzpomenout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cade Nakamura

avatar

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 7:20 pm

Nebyl si ještě pořádně jistý, jestli to má sníst, ale když říkají, že to pomůže, tak proč ne. Strčil si tu věc do pusy. Chutnalo to mnohem lépe, než čekal. No spíše to chutnalo, jako sladké koláčky, co mu máma občas pekla. Tu chuť miloval. Hezky teplé. Ale jak mohl cítit teplo v ústech, když to co držel teplé nebylo a vůbec to jako nějaká sladkost nevypadalo. Z toho úžasu ho rychle vyvedla bolest dezinfekce. Zatnul zuby a přivřel oči. Dost ho to štípalo a bolelo. Přestalo to, až mu začal obvazovat ruku. Popravdě se mu zdálo, že to s tolika vrstvami obvazu přehnal, ale on je tady ten co ví co dělá. Raději to nechal být. Dost ho překvapilo, že řekl za pár hodin. To to jeho zranění bude za pár hodin vyléčené?
Nechal to být, ale dost ho zajímalo, co budou ti dva řešit. Erik vypadal docela naléhavě, co se asi děje? "Dobře." Přikývl a zůstal sedět na lůžku, jak mu bylo přikázáno, ale i tak se naklonil na stranu, aby na ty dva aspoň viděl. Byl hold zvědaví. Musí se bavit o něčem, co Cade nemá vědět. Nejspíš. A nebo se baví o něčem intimním? Chvíli je pozoroval, ale nic z toho nevěděl. Proto se opět narovnal a vykoukl z okna. Měl krásný výhled přímo do lesů. Pevně doufal že až půjde domů, tak to monstrum nepotká.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 7:57 pm

Erik si musel promnout kořen nosu, stále si v hlavě formuloval slova která nějak musí říct Theovi. Protože Erik to Cadeovi neřekne i kdyby mu to dal Theo rozkazem, což snad Theo nedá.
Musel se nadechnout, a pak odešel z Theem trochu dál,
"Takže nevím co mu to udělalo, ale každopádně" koukl Theovi do očí s cela vážným výrazem. "Cade se chce vrátit domů, a já nebudu ten kdo mu řekne že za rodinou nemůže protože to nejde..a už jenom kvůli tomu že absolutně nevím jak se může cítit až to zjisti" řekl Theovi zcela nezabaleně, ačkoliv Erik nikdy nechodí kolem horké kaše.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 8:23 pm

(Hra s Erikem a Cadem)

Uklidni se,“ řekl mu, zatímco se v hlavě zase rozmýšlel, ačkoliv to i možná říkal sám sobě než Erikovi. Cade mu připadal tak trochu křehký, ač se silně držel. Musel každopádně narazit na něco špatného, když vyvázl s takovou ránou, mohl být rád, že vůbec ještě žije. Nedokázal si představit jeho výraz. „Teď mu prozatím řekneme, že tu bude muset zůstat,“ navrhl, zatímco se každou chvíli poohlížel na Cadea, nechtěl, aby něco z toho slyšel „bude lepší, když to zjistí později. Sám.“ Raději by ho nechal, aby se k Bráně vypravil sám a sám také zjistil, že nikam nevede, než aby mu právě teď, kdy je zraněný a vystrašený, říkal o tom, že jedinou věc, o kterou právě žádá, nedostane. Zase ho zasáhla vlna lítosti, kterou chladně odbil. Takové to teď bude. Musel se s tím smířit. Nemůže si pořád připadat zle, když každému nováčkovi odepře východ z Tábora, či jen nějaký detail.
Raději už pojď zpátky,“ navrhl, poté se otočil zpátky k ošetřovně. Už nepotřeboval o ničem mluvit, i kdyby něco Erik potřeboval, nebylo by to tak “tajné“.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 9:00 pm

(Faust a Matteo)

Co jsi provedl?“ Zeptal se naléhavě, zatímco si z dalších skříněk vytahoval obvazy a menší náplasti. Hejno Symfalských ptáků nikdy neviděl, avšak ihned je poznal z příběhů o Herkulovi, dokonce si o představil racky s kovovými zobáky, ačkoliv to byla celkem přehnaná představa. Také potřeboval vědět příčinu, bohy znal totiž dobře a znal jejich tresty. Mohlo se stát, že onen kluk byl už doslova chodící kupa prokletí jen kvůli pouhé urážce jednoho z bohů. „Slyšel jsi o ambrosii? “ zeptal se. Nepochyboval, že ano. Stačila mu zmínka o Symfalech a už si mohl usoudit, že tento muž už něco z mytologie zná. „Neublíží ti,“ dodal ke konci, aby ho alespoň ujistil, že mu nepodává ztuhlý jed. Tedy jestli by takhle vůbec vypadal.
Ne,“ odpověděl rychle, jako by měl v puse špínu, kterou by se právě hodlal vyplivnout. Nerad se o tomhle tématu bavil, ačkoliv ho ostatní vedoucí vytahovali často. Nikdo v Táboře zatím neumřel. To slovo zatím na tom bylo nejhorší. Stačilo se podívat jen na Fausta a už tu málem viděl mrtvolu, a kam by ji dali? Nemohl se dále užírat těmito otázkami, ač se jejich odpověď pohybovala za rohem.
Co třeba tvé pravé jméno,“ navrhl s celkem vyčerpaným výrazem. On se mu tady snaží pomoci se závažným zraněním a on si tu z něho bude dělat ještě srandu. V duchu by si před jméno postavil ještě Hrabě, tak by už mohl připomínat nějakého nemrtvého, protože k tomu se v tu chvíli dal přirovnat.
Když znovu přehodnotil jeho stav, vypadal hůř, než si před chvíli myslel. „Pomoz mi,“ obrátil se na dalšího, mladšího, chlapce, který se usadil na jedno z lehátek. Napřáhl k němu ruku s krabičkou náplastí, "jen škrábance," řekl mu, poté se zase obrátil na zraněného, "sundej si triko," nařídil, potřeboval vidět na jeho rány.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Erik Chace

avatar

Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 01. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 9:03 pm

"Já jsem klidný..ale on nebude klidný až to zjistí..a já u toho nebudu" ačkoliv to by Erik stejně musel být u nějaké události, tedy on tam bývá, ale vzadu působí jako pozorovatel.
"Myslíš že to bude lepší? Co když to vytroubí v tom šoku všem?" zeptá se dost pochybovačně , ale mlčí však tohle bude nakonec problém vedoucích ne jeho.
Jen doufal že Cade nebude na Erika naléhat, protože tohle by byla asi první věc kterou by v tomhle ohledu jednoduše nedal.
Nakonec tedy šli zpátky, ale Erik neměl slov. Nenacházel slova která by nemohla zhoršit atmosféru která nyní tady panovala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cade Nakamura

avatar

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 9:35 pm

Díval se pořád ven. Do toho hlubokého lesa. Sám nevěděl jak to vysvětlit, ale zase měl ten špatný pocit. Nevěděl proč, možná proto, že se pořád bál toho monstra, které na něj tam venku možná pořád čeká a chce dokončit práci, kterou započalo? Nebo to je něco jiného. Ale co?
Jak nad tím přemýšlel, pevně v pěsti svíral svoji mikinu, která byla položená vedle něj. Jeho myšlenky se pak najednou přesunuli k tomu, jaký je jeho božský rodič. Božský rodič? "Proč nad tím vůbec přemýšlím?" Řekl si pro sebe a položil si hlavu do dlaní. Vše to teď v klidu pomalu vstřebával.
Jakmile uslyšel kroky, které se blížili k němu, zvedl hlavu a všiml si toho, že se ti dva vracejí. Má se jich zeptat na to o čem se bavili, nebo ne? Chvíli se na ně koukal, až byli dostatečně blízko, mírně se pousmál. "Už je mi líp. Díky." Řekl jim. Pak se koukl na toho kluka co ho ošetřoval. "Ještě jsem se nepředstavil. Jsem Cade." Představil se mu. Pak se trochu zamyslel a v jeho hlase už byl zase ten vážný tón, co měl na začátku. "Proč jsem tady? a proč na mě ta věc venku útočila? Nic jsem ji neudělal." Zeptal se. Tahle otázka ho teď dost trápila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Theo Kai Aubree

avatar

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 30. 06. 17
Age : 26
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Sun Jul 09, 2017 9:59 pm

(Erik a Cade)

Když se vrátil zpátky do ošetřovny, otočil se na Erika, „všichni se to musí stejně dozvědět,“ řekl mu, ačkoliv to mohl Cade slyšet. To bylo vlastně jedno, neslyšel téma. Sedl si zase před Cadea. Byl rád, když se chlapec představil, ač mu hlas připomínal ten od Erika. Jediné, co si teď přál, bylo to, aby se z něho nevyklubal další uzavřený Erik. „Jsem Theo,“ představil se, načež se zase přátelsky usmál. „Tohle je Tábor. Pro stejné lidi jako ty,“ uvedl ho, jeho úsměv mu pomalu uvadl, „jsou to nestvůry, žádné monstra z pohádek, jsou to krvelačné monstra v převleku,“ odpověděl mu, jako by to bylo dítě a on mu vyprávěl nějaký příběh. Bylo mu ho teď vskutku líto, zapamatoval si i svou první zkušenost s monstry. Mohl s jistotou říci, že byla o nějakou tu úroveň horší. „Půjdou po tobě přirozeně,“ oznámil mu.
Tam venku,“ ukázal ven z okna, ačkoliv se tam rozprostíral les Tábora „tě nenechají na pokoji ani chvilku. Staneš se kořistí a oni lovcem,“ přirovnal. Sám to tak bral, když ještě cestoval a ani neznal, co ho to za hrůzy loví. „Mohl jsi skončit mnohem hůř,“ řekl mu, poté si nechal pravou ruku volně viset. Teď se na jeho kůži dokázali přehledně zpozorovat jizvy, vlastně měl skoro celou ruku od jizev, které většinu držel u těla. Sám se ještě podíval, viděl tam ještě kousnutí od empúsy, pár pořádných jizev z boje s drakénami. Celá jeho ruka byla časovou schránkou, ponechávajíc vzpomínky z každého boje. Po chvíli si stejnou rukou zase podepřel hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cade Nakamura

avatar

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Mon Jul 10, 2017 7:29 pm

Když uslyšel, že po něm ty nestvůry půjdou přirozeně. Dost se polekal. No spíše vyděsil. A ty jeho další slova tomu moc nepomohly. Snažil se být hrdina a ne dát na sobě znát strach, ale moc to nešlo. Lidi, je mu přeci jen teprve šestnáct a před sebou má celý život, a už ho chtějí roztrhat na kusy nějaké nestvůry. Opravdu super. Ale popravdě ho uklidňoval Theův klidný tón v hlase. Určitě tohle vykládal už několikrát.
Trochu se uklidnil, když mu řekl, že mohl dopadnout hůř. Popravdě i tohle bylo na něj hodně. Prohlídnul si Theovi jizvy, co měl na ruce. Možná ani nechtěl vědět, kdo nebo co mu tyhle jizvy udělalo. Pak se koukl na Erika a zpět na Thea. Byl v koncích. Moc rád by šel domů a už nikdy od tam nevyšel, ale jakmile by tohle místo opustil, určitě by na něj něco zaútočilo. Znovu si položil hlavu do dlaní a uchechtl se. "No...Mám to ale super život." Řekl ironicky. Jo už vyčerpal veškeré vyděšení, které měl. Teď už jen nastoupil ironický optimismus.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Matteo Luca Danzi

avatar

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Tue Jul 11, 2017 11:40 am

Vypadalo to, že už tady Luca vůbec není třeba, i tak však nadále zůstával a mlčky je pozoroval. Ne že by ho nově příchozí nezajímal, ale vedle toho týpka vypadal každý jako snadno přehlédnutelný objekt, takže se nikdo na Lucu nemohl zlobit, když svůj pohled věnoval pouze jemu. Neustále si prohlížel jeho zjev, tetování a vlasy, až se to možná mohlo zdát divné. No co, každý den neuvidí někoho takového, tak si nyní tuhle situaci přeci musí užít, no ne?
Prohrábl si vlasy-to byl jeho oblíbeny zlozvyk-a zakmital nohama. Když se neznámý zeptal, které jméno by Luca rád slyšel, už se chystal k odpovědi, když v tu promluvil ten druhý. Vlastně mu vzal slova přímo z úst, až na to, že Luca by to řekl...prostě líp. Sjel muže nemilým pohledem, že odpověděl místo něj, když přeci on pokládal otázku. Ohledně těch hřbitovů se tedy Luca nemýlil, žádné tu neměli. Snad to bylo i dobře. Ale co kdyby náhodou zemřel? On či kdokoliv... Kam by dali jeho tělo? Možná by ho spálili a popel rozptýlili někde v lese, kdo ví. Rozhodl se přestat myslet na svou vlastní smrt. Ještě nepřišel čas.
Evidentně se ošetřovateli zdálo, že se Luca příliš nezapojuje do záchrany toho člověka, ale vždyť ho dovedl až sem (tedy s cizí pomocí), tak proč by mu nyní měl lepit rány? To však nikoho nezajímalo. Povzdechl si, sebral krabičku a otevřel ji. Vytáhl jednu z menších náplastí, vstal a zadíval se na mužův (Faustův) obličej. Aniž by ho zajímalo, zda tam má nějakou ránu, či ne, malá náplast stejně skončila na tom místě, kde Luca chtěl-tedy na Faustově nose. Zazubil se, pohladil muže jemně po hlavě jako malého psa, avšak další náplast tentokrát nalepil tam, kam patřila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Faust Blossom

avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 02. 07. 17
Age : 22
Location : Mercury Camp of Half Blood

PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    Wed Jul 12, 2017 6:02 pm

Odmlčí se. Je moudré jim říkat o tom, co provedl? Není si jistý, jestli by ho nechtěli taktéž podrobit trestům tak, jako bohové, nicméně zdá se, že mnozí o bozích neslyšeli ani z těch předpotopních amerických filmů, které przní mytologii za několik mizerných dolarů. Zhluboka si povzdechne. "Málem jsem zaprodal duši podsvětí v přísaze na řeku Styx." Mlaskne o patro. "Hejno těch ptáků nebylo zas tak hrozný, poslali na mě i hnusnější věci. Viděls už někdy kyklopa?" Při vzpomínce na tu věc, která se těsně předním změnila na sprchu zlatého prachu mu přejde mráz po zádech. Snad proto se tolik otřese. "Každej slyšel o ambrosii." Pokrm bohů, který podávají jejich služebníci - často zapíjený nektarem. Počkat... vážně ho teď ochutnal? Jistě, proto ho po pozření opouští únava. Přesně proto bolest instantně ustává. Jestli bohové snídají tohle, nediví se tomu, že žijí tak dlouho.
"Nejspíš myslíte jméno, který jsem dostal, když jsem vylezl matce z vagíny." Zhodnotí velemoudře - opět spíše jako myšlenku, která zapomněla, že má být uvnitř hlavy. "Nemám ponětí, jestli mě pojmenovala ona, ale fotr mi říkal Faust. Možná mu to přišlo neskutečně ironický, nebo se strašně moc nudil."
Zvedne se, aby uposlechl rozkazy. První musí sundat koženou bundu plnou drobných děr, kterou shodí vedle postele. "Jinak, je dost dementní, že ve světě, kde jsou báje realita nemáte hřbitov. Je zázrak, že ještě nikdo nezdechnul." Podotkne zcela uvolněným tónem, jako kdyby o hřbitovech a smrti mluvil zcela běžně. Ostatně, on byl právě jeden z těch, kteří hřbitov mohli potřebovat. Další musí jít dolů černá mikina a až nakonec jde dolů výrazně růžové triko. Odhalí tak iluminátský trojúhelník vytetovaný uprostřed hrudi, kterou mimo jiné halí i několik přívěsků. Kolem krku se mu houpe ankh, pentagram, bafomet, pět znaků zvěrokruhu a nakonec křesťanský kříž. Na nohou má ďobanců minimum - kanady pro ostré zobáky nebyly nic, ale evidentně obstály dost na to, aby neměl rozkousané nohy. Džíny sice roztrhané jsou, ale nijak závratně - při běhu se prostě symfalové neměli kde chytit. V sedu setrvá, aby si mohli prohlédnout i rány na zádech. "Kde se tady dá sehnat vodka?" Optá se, spíše Thea, jelikož Luca nebyl příliš užitečný v podobných otázkách. Jak mu ošetřují rány, místy sykne. Až když náplast skončí na nose, opět věnuje svůj pohled Lucovi. Tupě na něj zírá až do chvíle, než ho pohladil po hlavě. "Wuf." Zaštěká sarkasticky. "Bylo to nutný?" Dotáže se, opět nadmíru laxním tónem. Běžně si ze sebe srandu udělat umí, ale není překvapením, že dnes na to vskutku nemá náladu. "Kde se můžu vyspat?" Dotáže se éteru. Není si jistý, zda bude muset spát zde, protože jeho stav nevypadá tak vážně, ale... těžko říct. Ambrosie z něj tahá dobrou část neduhů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna    

Návrat nahoru Goto down
 
Ošetřovna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mercury Camp of half blood :: Hlavní dějová linka-
Přejdi na: